O nás

Certifikát o bezdlužnosti
Certifikát solvetní firmy 2010
Certifikát o bezdlužnosti

Především  kladný vztah k přírodě, přírodním materiálům a láska ke dřevu, bylo hlavním důvodem obou majitelů k založení firmy DK LIGNUM, spol. s r.o.

Společnost DK LIGNUM, spol. s r.o. působí úspěšně na našem trhu  již od roku 2001. Stavíme nízkoenergetické rodinné a bytové domy na celém území České republiky. Zabýváme se velkoobchodním prodejem plošných materiálů. Zboží dodáváme výrobcům nábytku, stavebním firmám a zásobujeme dřevosklady.

Dodávané montované stavby jsou vyrobeny na bázi lehké prefabrikace dřeva a vyznačují se především nízkými energetickými nároky. Rodinné domy dodáváme především na klíč. Rodinný dům můžeme dodat v různém stupni dokončení. Přesně, co zákazník požaduje. Zájemcům o stavbu rodinného domu nabízíme kompletní servis. Od vyřízení stavebního povolení až po vybavení interiéru domu.

Velkoobchodní prodej plošných materiálů zajišťujeme po celém území České republiky. Našim zákazníkům dovážíme zboží především z Francie, Slovinska, Maďarska, Slovenska, Polska, Rumunska, Ukrajiny a Běloruska.

Našim cílem je především spokojený zákazník. Osobní a pravidelná péče o naše zákazníky je pro nás mimořádně důležitá a tomu podřizujeme způsob naší práce.

Kvalitu montovaných rodinných  domů může každý zákazník osobně posoudit při návštěvě vzorového domu v Lipníku nad Bečvou, ul. Tyršova, č.p. 1570, okr. Přerov.