Nízká energetičnost

Nízkoenergetický konstrukční systém rodinných domů od firmy DK LIGNUM, spol. s r.o. Vám zaručuje výrazné úspory v nákladech na provoz domu. Již v základním konstrukčním provedení splňují rodinné domy DK LIGNUM, spol. s r.o. veškerá kritéria nízkoenergetických domů.

Zejména v dnešní době, kdy neustále rostou ceny všech energií je to dobrá zpráva pro všechny stavebníky, kteří se rozhodují postavit si vlastní dům.

Vytápění rodinného domu v kombinaci s rekuperací je v současné době doslova hitem. Úspory při vytápění jsou při uplatnění rekuperace tak výrazné, že sami stavebníci žasnou a noví zákaznici tomu ani nechtějí uvěřit. Proto všem zájemcům o dům doporučujeme navštívit některý z našich realizovaných domů, kde se mohou  osobně přesvědčit o úspornosti tohoto nejmodernějšího způsobu větrání a vytápění. Rádi předvedeme každému zájemci  o dům funkčnost celého zařízení a předáme další cenné informace.

Všem zájemcům o rodinný dům od firmy DK LIGNUM, spol. s r.o. dále při osobním jednání předkládáme celou řadu dalších nadstandardních možností, jak ušetřit na spotřebě energií.

Jedná se nejenom o komplexní systémy energetických paketů, ale i o dílčí řešení, jako například okna s trojitým zasklením apod.

Více informací, jak můžete ušetřit, získáte při návštěvě nízkoenergetického ► VZOROVÉHO DOMU v Lipníku nad Bečvou.