Financování vašeho bydlení

Bezplatné poradenství o možnostech financování nového rodinného domu

Pravděpodobně každý, kdo uvažuje o výstavbě rodinného domu, hledá co nejoptimálnější  řešení, jak zvládnout tento nesnadný úkol.

Většina nových stavebníků nemá ihned na začátku k dispozici celou hotovost na úhradu nového domu, proto téměř každý stavebník hledá možnosti, jakým způsobem bude financovat výstavbu vlastního rodinného domu. Někteří zájemci o rodinný dům však vlastní starší dům, nebo vlastní byt, případně vlastní jinou nemovitost. To vše může být  prvním finančním zdrojem k dosažení bydlení ve svém vlastním rodinném domě !

Vhodnou kombinací naspořených finančních prostředků spolu s hotovostí získanou z prodeje jiné nemovitosti a s prostředky získanými z hypotečního úvěru, případně ze stavebního spoření, se nabízí nové možnosti, jak dosáhnout na vlastní rodinný dům a nejenom o něm snít.

Více informací o možnostech financování vlastního rodinného domu získáte v našem vzorovém domě v Lipníku nad Bečvou na adrese: DK LIGNUM, spol. s r.o., Tyršova 1570, 751 31 Lipník nad Bečvou. 

Dohodněte si termín na tel. 776 0000 25 a 776 000 26 a bezplatně získáte cenné informace o možnostech financování vašeho rodinného domu

Spolupráce při prodeji vaší nemovitosti, (rodinného domu, bytu, chaty, apod.):

Pravděpodobně každý, kdo bydlí ve své původní nemovitosti, přemýšlí, jak a co nejlépe a co nejrychleji tuto nemovitost prodat a získané finanční prostředky použít pro financování svého nového rodinného domu. Někdy je nutné ještě bydlet ve své původní nemovitosti a ve správný okamžik se přestěhovat do nového rodinného domu. Toto jsou běžné starosti,  které řeší naši zákazníci. Proto spolupracujeme s více realitními kancelářemi a snažíme se našim zákazníkům pomoci s prodejem jejich nemovitosti.

Naši  partneři pro financování výstavby rodinných domů ČSOB a KB:

Naše společnost  úzce spolupracuje při financování staveb našich klientů s našimi smluvními partnery ČSOB  a  KB.

Především ze strany našich klientů je největší zájem o hypoteční úvěry.

Příklad hypotečního úvěru od Komerční banky:
Spočítejte si sami výši Vaší měsíční splátky


HYPOTEČNÍ KALKULAČKA KB
Cena nemovitosti
Naspořená částka
Doba splatnosti
Spočítat

Finanční bonus pro každého našeho zákazníka:

Samotná realizace stavby rodinného domu je téměř pro každého stavebníka finančně velmi náročná.

Uvědomujeme si tuto skutečnost a proto ve spolupráci se skupinou českých výrobců (našich obchodních partnerů) jsme pro Vás připravili možnost nakoupit si nábytek a bytové doplňky přímo ve výrobních závodech, případně jejich prodejnách s výraznou slevou !

Každý náš zákazník získá jako bonus:

  • slevu 10 – 15 % na nábytek a bytové doplňky od vybraných českých výrobců nábytku, seznam českých výrobců a kompletní sortiment zboží získáte v sídle firmy DK LIGNUM, spol. s r.o.
  • slevu až 20 % na plošné materiály na výrobu kuchyňské linky a vestavěných skříní
  • slevu až 20 % na značkové kuchyňské spotřebiče BAUMATIC

Informujte se o této AKCI  přímo ve společnosti DK LIGNUM, spol. s r.o., kde získáte více informací !

Syndikovat obsah