Výroba a montáž

Výroba a montáž

Výroba domu:

Výroba jednotlivých částí domu se provádí ve výrobních halách. Tato výrobní technologie je zárukou vysoké kvality všech vyrobených dílů. Výroba probíhá v suchém a v čistém prostředí a na samotnou výrobu nemá vliv ani počasí. Ve výrobních halách se zhotovují obvodové stěny, stropy, příčky a připravují všechny další komponenty pro celou stavbu. Provádějí se zde i nátěry viditelných dřevěných prvků.

více fotografií,  montáž rodinného domu...►

Montáž domu:

Připravené jednotlivé díly domu se převezou kamionovou dopravou na místo stavby, kde se s pomocí jeřábu usazují na připravenou základovou desku. V průběhu 2-3 dnů je provedena hrubá montáž domu a může se dokončit vnější zateplení domu včetně konečné omítky. Současně probíhají veškeré práce v interiéru domu.

V případě, že součástí dodávky je komínové těleso, tak to se realizuje současně s hrubou stavbou. Začíná se stavět první den kolem poledne a následující den se komín dokončí.

Díky této technologii je montáž domu včetně všech řemeslných prací dokončena do jednoho měsíce. V případě, že pro konstrukci podlah je zvolena litá (betonová) podlaha, prodlužuje se dokončení domu na 3-4 měsíce, dle ročního období. Tento jediný mokrý proces v průběhu montáže může prodloužit dobu výstavby domu.